O firmie

Z pasji do zabawek

Firma 4Kidz Polska Sp. z o.o. ma ponad 10 lat doświadczenia w produkcji zabawek i akcesoriów dla dzieci. Od samego początku naszej działalności przyświeca nam jedna myśl: aby nasze zabawki wywoływały zadowolenie i uśmiech na twarzach naszych milusińskich.

Przy wyborze zabawek zwracamy szczególną uwagę na walory edukacyjne i stymulację kreatywnego myślenia u dzieci. Jesteśmy bardzo doświadczonym zespołem, którego trzon tworzą ludzie będący związani ze światem zabawek i multimediów od ponad dekady.

Wszystkie nasze produkty spełniają najsurowsze normy światowe. Dostępne są na całym świecie między innymi w USA, Europie czy Japonii.

Naszą misją jest uśmiech dziecka, któremu przez całe dzieciństwo towarzyszą nasze produkty. Najważniejsze wartości, którym hołdujemy to kreatywność i innowacyjność.

Jesteśmy pasjonatami w tym co robimy, więc zawsze wprowadzamy do sprzedaży tylko te zabawki, które przyczynią się do odpowiedniego rozwoju psychicznego i motorycznego dziecka.

 

W ofercie posiadamy ponad 3000 produktów zaczynając od niemowlęcych, przez przedszkolne, modele aut, pojazdy RC, lalki, duże zestawy ogrodowe. Nasze marki to między innymi: Little Tikes , Lalaloopsy, Baby Born, Baby Annabell, Chou Chou, Maisto, Maisto Tech, Shopkins.

Dystrybuowane przez 4Kidz Polska zabawki można znaleźć niemal we wszystkich sieciach hipermarketów jak i w większości sklepów zabawkowych w Polsce.

 • Dział
  sprzedaży

  E-mail: sales@4kidz.pl
  Tel.: +48 91 462 62 12
  Fax: +48 22 379 62 50

 • Siedziba
  firmy

  TECHNOPARK POMERANIA
  Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny Sp. z o.o.
  ul. Cyfrowa 6 (parter) - zobacz na mapie
  71-441 Szczecin, Polska

 • Dane
  firmy

  NIP: 8513202629, REGON: 366304133
  KRS: 657212
  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  Kapitał zakładowy: 5 000 PLN

© 2006-2024 | 4Kidz Polska Sp. z o.o. - Importer zabawek i akcesoriów dla dzieci.

Wykonało: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.